TV Stevenshof > activiteiten > Competitie

Dames-, heren- en gemengde teams spelen mee in de KNLTB Landelijke Voorjaarscompetitie, Voorjaarscompetitie Noordwest (District), KNLTB Najaarscompetitie en RWBC Noordwest Wintercompetitie.

Speeldata competitie 2017 - 2018

KNLTB Landelijk Voorjaar en Voorjaarscompetitie Noordwest (District) 2017: bekijk de speeldata.

KNLTB Najaarscompetitie 2017: bekijk de speeldata.

RWBC Noordwest Wintercompetitie 2017-2018: bekijk de speeldata.

Voor de volledige indeling van de competitie 2017: bekijk de KNLTB website
Zoek op naam van de verenging

Zoek je liever via de 'oude' manier: kies deze KNLTB link
- Zoek op competitie:

  • KNLTB Landelijk Voorjaar 2017 
  • Voorjaarscompetitie Noordwest 2017 
  • KNLTB Najaarscompetitie 2017
  • Regionale Winter Buiten Competitie (RWBC) Noordwest 2017-2018

- verenigingsnummer TVS: 31484
- of zoek op afdeling en vul het afdelingsnummer van je team in

 

Samenstelling teams, KNLTB Najaarscompetitie 2017

De KNLTB Najaarscompetitie 2017 wordt gespeeld op vrijdagavond, zaterdag en zondag.

Deelnemende teams 2017
               
Dames Dubbel 17+
2e klasse, 2744
Stevenshof 1
zaterdag

Zita de Wijs
Elsenoor van Buuren

Anja van Dorp
Aurele Heijn
Ria Segaar
Annet Tazelaar
Monique van der Weijden
  Dames Dubbel 17+
2e klasse, 2743
Stevenshof 2
zaterdag

Marjan Holman
Marianne de Graaf
Tineke Trouwee
Anja van Velden
Marijke ter Voert

         
               
Heren Dubbel 17+
1e klasse, 1422
Stevenshof 1
zaterdag

Guus Riteco
Fred Driessen
Rieuwert Hoppes
Johan Teske

Nico van der Weijden
  Heren Dubbel 17+
2e klasse, 1440
Stevenshof 2
zaterdag

Stefan Harland

Sjaak Broekhuizen
Danny Bunnig
Kaj van Gulik
Collin de Wijs

  Heren Dubbel 17+
3e klasse, 1482
Stevenshof 3
zaterdag

Marco Segaar
Leendert Hamelink
Ruud Nievaart
Eelco Ostendorf
Marcel Rosheuvel
Jan van der Veer
Perry de Waaijer
Hans Wolvers




 
               
Gemengd 17+
1e klasse, 0223
Stevenshof 1
zaterdag

Henry Hoiting

Alexander Bouman
Mario Faber
Saske Hoving
Sietze Krijger
Chris Vriends
Anna van der Woerdt
  Gemengd 17+
3e klasse, 0315
Stevenshof 2
zaterdag


Ger Homburg
Joëlle Carrere
Claire Figdor
Paul van Kempen
Bernard Lefranc
Jeannette Lefranc
Vera van der Poel
         
               
Dames Dubbel
3e klasse, 2934
Stevenshof 1
zondag

Elvira Hollander
Milou van Duuren
Misha van Groeningen
Jules van der Steen
Celeste Zandbergen
  Heren Dubbel
4e klasse, 6072
Stevenshof 1
zondag

Erik van Zonneveld

Patrick Herfst
Martijn Pot
Joan Weststrate
Geert Zaaijer

  8 & 9 
1e klasse, 4259
Stevenshof 1
zondag

Jeltje Hendriks

Amarilles van der Horst
André Ordogh
Ingrid Stegeman
     
               
Dames Dubbel 35+
Open klasse, 3002
Stevenshof
 1
zondag

Irene Viets
Sylvia Boshuizen
Micaela Egberink
Esther Herberts
Jolanda van der Horst
Ester Lauwen
Jeannette Spittje
  Heren Dubbel 35+
Open klasse, 1608
Stevenshof
 1
zondag


Kevin Dijkstra
Mario van Aanhout
Herman van Barneveld
Johan Kluivers
Chris Tisseur
Ronald Vermond
  Heren Dubbel 35+
Open klasse, 1608
Stevenshof
 2
zondag

Raymond Volwater
Peter van der Burg
Serge Deegenaars
Prem Gharbaran
Xander Hartevelt
Peter Kuijper
Tjeerd den Os
Dennis van der Pluym